DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 4 700-4 900 PLN/m-c
  • Firma: Work Service
  • Kontakt: Katarzyna Wachowska
  • Telefon: 508024624
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Produkcja elementów układów hydraulicznych i klimatyzacyjnych

Stanowisko: Operator maszyn

Miejsce pracy: Pohořelice, ok. 30km od Brna - Czechy

Oferujemy:
  • czeską, 6-miesięczną umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie ok. 3400 - 3600 zł netto/mies. - w zależności od wydajności i wypracowanych przez pracownika godzina wynagrodzenie może wynosić nawet ponad 4000 zł netto/mies.
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • bony żywnościowe
  • wsparcie koordynatora przy dopełnieniu niezbędnych formalności
  • możliwość pobierania zaliczek 1000 CZK/tydzień
Zakres obowiązków:
  • obróbka, przycinka wyrabianych materiałów
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • dokładność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole.
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem +48 508 024 624.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.