DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 8 000-10 000 PLN/m-c
  • Firma: Montáže Brož s. r. o.
  • Kontakt: Montaze Broz
  • Telefon: +420771299900
  • Język obcy: czeski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter
Montáže Brož s.r.o. – firma z 30-letnią tradycją. Jesteśmy liderem instalacji zaawansowanych technologicznie systemów regałowych w kraju i na świecie! Nasza wykwalifikowana kadra realizuje projekty w 30 krajach. Nasza spółka w liczbach: 300+ stałych pracowników, 30% ludzi pracuje u nas ponad 5 lat, 3000+ zrealizowanych projektów.

Praca przy montażu regałów w Polsce lub innych krajach UE

Miejsce pracy: Bydgoszcz/Ilowa(Lubuskie)

WYMAGANIA:

  • • sprawności manualnej (praca z prostymi narzędziami),
    • zaświadczenia o niekaralności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż prostych podzespołów takich jak ramy, rozpórki itp., stawianie konstrukcji stalowych i dalsza kompletacja regałów z podestów wysokiego podnoszenia (praca na wysokości). Praca z przecinarką tarczową, szlifierką i wkrętarką.

OFERUJEMY:

  • • praca na pełny etat w renomowanej firmie – pracę zapewniamy przez cały rok,
    • umowa bezpośrednio z firmą,
    • praca na dużych projektach w międzynarodowym zespole,
    • motywujące wynagrodzenie: 180 – 230 CZK netto/godzina, 45 000 – 50 000 CZK netto/miesiąc z możliwością awansów,
    • zapewniamy dużą ilość godzin pracy,
    • darmowe badania lekarskie,
    • ubranie robocze oraz niezbędne narzędzia do pracy,
    • darmowe zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy,
    • zapewniamy przejazd/przelot na projekty,
    • pełne przeszkolenie przed podjęciem zatrudnienia,
    • z nami możesz zwiedzić świat. Realizujemy projekty w Europie, USA i Australii.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z naszym specjalistą: +420 771 229 900

Zainteresowała oferta? Prosimy o przesłanie swojego CV.