DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10 000-13 000 PLN/m-c
  • Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Kontakt: Hofmann Wizard
  • Telefon: +48 662 287 769
  • Język obcy: czeski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik
Międzynarodowa agencja HOFMANN WIZARD s.r.o.
Jesteśmy agencją personalną z wieloletnią tradycją, posiadamy szereg oddziałów w Czechach i całej Europie. Oferujemy wiele stanowisk pracy, rzetelne doradztwo personalne, zatrudnienie przez agencję pracy oraz bezpośrednio u pracodawcy.
W Czechach działamy od 1993 roku, a nasze oddziały znajdziesz: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Stříbro, Chomutov, Cheb, Liberec i České Velenice, Vysoké Mýto.

Zatrudnimy odpowiedzialnych pracowników w zakładzie naszego kluczowego klienta – lidera na rynku w projektowaniu i produkcji foteli samochodowych, systemów ogrzewania, klimatyzacji, silników elektrycznych oraz bocznych i tylnych zamków dla samochodów.

Praca dla ślusarzy, mechaników, elektromechaników przy Polskiej granicy

Krnov, Czechy (przy Polskiej granicy)

WYMAGANIA:

  • - dobry stan zdrowia
    - podstawowa znajomość j. czeskiego będzie dodatkowym atutem
    - staranność, rzetelność i sprawność manualna
    - ślusarz/mechanik: doświadczenie (minimum 2 lata) lub wykształcenie kierunkowe: ślusarz, mechanik pojazdów samochodowych/kolejowych lub pokrewne
    - elektromechanik: doświadczenie (minimum 2 lata) lub wykształcenie kierunkowe: elektryk samochodowy/kolejowy lub pokrewne + aktualne uprawnienia elektryczne
    - dobra orientacja w dokumentacji technicznej/elektrycznej
    - doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    - odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ślusarz/mechanik:
    Demontaż i ponowny montaż poszczególnych elementów wagonów pasażerskich, tramwajów (np. siedzenia, drzwi itp.). Wykonywanie napraw i modernizacja wagonów pasażerskich, towarowych i zabytkowych.

    Elektromechanik:
    Kompletacja podzespołów elektronicznych. Uruchomianie i konserwacja urządzeń elektrycznych. Demontaż, montaż instalacji elektrycznej w pojazdach. Instalacja elektryczna wyposażenia i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną przy produkcji pojazdu.

    2-3 - zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku po 8 godzin:
    6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00 – 6:00.

OFERUJEMY:

  • - umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
    - ubezpieczenie zdrowotne i pakiet socjalny
    - wynagrodzenie za podstawowy czas pracy:
    - wynagrodzenie za podstawowy czas pracy: 47 250 CZK brutto/miesiąc - 37 500 CZK netto/miesiąc (około 7500 złotych)
    - bonus rekrutacyjny w wysokości 30 000 CZK
    - możliwość nadgodzin
    - cotygodniowe zaliczki
    - darmowa odzież, obuwie robocze i ŚOI
    - możliwość rozwoju i awansów
    - 20 - 25 dni urlopu wypoczynkowego
    - darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach firmowych lub dodatek na dojazdy
    - wyżywienie na terenie zakładu
    - bezpieczna praca w przyjaznym środowisku
    - profesjonalna opieka koordynatora

Zainteresowała oferta? Prosimy o przesłanie swojego CV lub zgłoszenia.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rejestracji mojej osoby i oferowania pracy przez agencję personalną HOFMANN WIZARD s.r.o., NIP: 25236016, adres: Prešovská 201/4, Plzeň, Vnitřní Město. Niniejszą zgodę udzielam na okres 5 lat od daty jej udzielenia. Dane osobowe będą udostępniane wyłącznie upoważnionym pracownikom agencji personalnej, a także pracodawcom, którzy oferują poszukiwane przeze mnie stanowisko pracy wyłącznie w zakresie niezbędnym do celów przetwarzania. W każdej chwili mogę odwołać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Zasady ochrony danych osobowych znajdziesz na naszej stronie internetowej.