KONSULTANT TELEFONICZNY – BRANŻA FINANSOWA (CZECHY)

DANE OFERTY

 • Typ ofertyPraca stała
 • Pensja: nie podano
 • Firma: Adecco Poland Sp. z.o.o. OPL
 • Kontakt: Adecco Poland Sp. z.o.o.
 • Telefon: 601550296
 • Język obcy: Nie wymagany
 • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

 

Mieszkasz w województwie śląskim? Interesujesz się pracą w Czechach? Mamy ofertę dla Ciebie, nie musisz mieć doświadczenia żeby pracować na stanowisku:

 

Konsultant telefoniczny – branża finansowa


Miejsce pracy: Czechy, Ostrava


Numer Ref.: CS/Cz/09.2018

 

Do Twoich zadań będzie należało:

- kompleksowa obsługa klienta

- informowanie klientów o ofercie i nowych produktach na rynku finansowym

 

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języków obcych!

Wystarczy, że: posiadasz wykształcenie średnie, jesteś asertywny i systematyczny, angażujesz się w swoją pracę i  wytrwale dążysz do osiągnięcia zamierzonych celów

Oferujemy Ci:

 • Umowę o pracę zgodną z czeskim Kodeksem Pracy

 • Wynagrodzenie podstawowe + premia (od 2500 do 3300 zł brutto)

 • Bonusy pieniężne oraz nagrody dla najlepszych pracowników (telefony komórkowe, telewizory, laptopy, wycieczki itp.)

 • Niezbędne narzędzia pracy i szkolenie wdrożeniowe

 • Darmowy dojazd do miejsca pracy dla pracowników ze Śląska (Bus Rybnik- Wodzisław- Jastrzębie-Ostrava, oraz Bus Cieszyn-Ostrawa)

 • Szybką możliwość awansu

 • Możliwość wyjazdu zagranicznego i budowania własnej ścieżki kariery

 

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mail:

[email protected]

 

Chcesz porozmawiać o ofercie pracy, zadzwoń do nas: 601 550 296


Oferta dotyczy pracy za granicą. 

Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: [email protected]

 

 

 

 

 

 

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"