DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KbtiPoland
  • Kontakt: KbtiPoland
  • Telefon: +48796662292
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9145) poszukuje osób do pracy w Czechach, na stanowisku pracownik produkcji.

Praca dla par oraz grup, bez znajomości języka.

Oferta dla osób przebywających na terenie Czech.

Miejsce pracy: Mikulov (około 40 km od Brna)

Możliwość przyjazdu: 28.07.2021 lub 04.08.2021 (środa)

Opis stanowiska:

- obsługa maszyn

- produkcja elementów elektroinstalacyjnych (np.kable).

Wymagania:

- chęć podjęcia pracy na terenie Czech (praca z zakwaterowaniem na miejscu),

- dojazd do Czech we własnym zakresie,

- elastyczność (praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym )

- brak przeciwwskazań do pracy stojącej.

Oferta:

- wynagrodzenie do 3 500zł netto bez nadgodzin (wynagrodzenie podstawowe + liczne dodatki),
- darmowe zakwaterowanie zapewnione przez agencję czeską,
- zwrot kosztów za dojazd do Czech, po przepracowaniu pełnego miesiąca,
- czeska umowa o pracę,

Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij zgłoszenie na adres: [email protected] lub napisz pod nr: +48 691 839 554

W temacie wpisując Pracownik produkcji – Mikulov

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".