DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Personnelservice
  • Kontakt: Dział HR
  • Telefon: 574420040
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Koprivnice
  • Państwo: Czechy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Firma Personnelservice obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji i montażu bez znajomości języka#Automotive#Czechy,Koprivnice#Praca z zakwaterowaniem

Miejsce pracy: Koprivnice,Czechy

WYMAGANIA:

  • Pracowitość i rzetelność, sprawność manualna
  • Preferowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub inżynieryjnej
  • Dobre nawyki w pracy, konieczność przestrzegania standardów
  • Dobry stan zdrowia. Choroby wykluczające sprawność medyczną obejmują między innymi: epilepsję, diagnozy psychiatryczne (schizofrenia), poważne choroby układu sercowo-naczyniowego i oddechowego, poważne choroby układu mięśniowo-szkieletowego, cukrzycę, zespół cieśni nadgarstka, poważne wady wzroku, poważne choroby endokrynologiczne, poważne choroby układu żołądkowo-jelitowego, poważne bóle pleców.
  • umiejętność porozumiewania się w jednym z następujących języków: polski, czeski, rosyjski, ukraiński, serbski, rumuński, hiszpański

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca wymagająca fizycznie, odpowiednia dla mężczyzn, produkcja foteli samochodowych.

  • Produkcja i montaż komponentów dla marek samochodów premium (fotele, silniki elektryczne, moduły blokujące).
  • Praca polega na obsłudze różnego typu maszyn
  • Trzy zmiany 8h (5:55-13:55, 13:55-21:55, 21:55-5:55) LUB zmiany 12h krotki-dlugi tydzień (5:55-17:55; 17:55-5:55)
  • Kandydat na miejscu zostanie poinformowany o systemie zmianowym (wg aktualnego zapotrzebowania fabryki)
  • Praca odpowiednia dla kandydatów sprawnych fizycznie, wymagany dobry stan zdrowia.
  • Praca w nowym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Budowa kompletnych systemów siedzeń lub poszczególnych komponentów
  • Przednie i tylne zagłówki pokryte skórą naturalną lub syntetyczną
  • Silniki elektryczne układu kierowniczego, hamulcowego (EBS) i napędowego
  • Systemy chłodzenia silnika i HVAC, siłownik przepustnicy, sterowanie powietrzem (AIRGATE)

OFERUJEMY:

  • ·       Podstawa miesięczna  24 292 Kč

    ·       Dodatek za zmiany 12H jeśli w miesiącu pracownik odpracuje wszystkie planowane zmiany                                     4000 Kč

    ·       Bonus za rzetelnie wykonywaną pracę      500 – 4000 Kč

    ·       Dodatek za zmiany nocne                            20 Kč/h

    ·       Dodatek za nadgodziny w tygodniu           25% średniego wynagrodzenia

    ·       Dodatek za pracę w weekend                     70 % średniego wynagrodzenia

    ·       Dodatek za pracę w święto                          100 % średniego wynagrodzenia

  •  ZA DARMO - Zakwaterowanie w hostelu w cenie 5000-7500 CZK/miesiąc - opłacane przez pracodawcę, pracownik płaci tylko za media (prąd, gaz, ciepła/zimna woda, ogrzewanie) – 60 -80 CZK/dzień (może ulec zmianie ze względu na wzrost cen)

  • Dodatek żywieniowy na OBIAD po obniżonej cenie 25 - 35 CZK za przepracowaną zmianę. Na miejscu kantyna – możliwość zakupu śniadania obiadu czy kolacji, przekąsek i innych.

  • Można skorzystać z autobusu pracowniczego BROSE BUS
W przypadku zainteresowania prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected] lub do kontaktu pod numerem telefonu +48 574420040 sms Czechy