DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KBTIPoland
  • Kontakt: Magda Jarzembowska
  • Telefon: 570 935 868
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na produkcji w Czechach dojazd we własnym zakresie (pracodawca zwraca koszty dojazdu). Możliwość pracy dla osób bez doświadczenia, bez znajomości języka, dla par.

Lokalizacja: Kurim (15km od Brna).

Opis stanowiska:
Proste prace produkcyjne (montaż podzespołów elektrycznych / elektronicznych).

Wymagania:
Brak przeciwwskazań do pracy.
Dojazd do Czech we własnym zakresie.

Oferta:
Czeska umowa o pracę.
Darmowe zakwaterowanie.
Możliwość stabilnego, długoterminowego zatrudnienia.
Całkowity zwrot kosztów dojazdu do Czech.
Zwrot kosztów dojazdu do pracy.
Zarobki w przeliczeniu: 3 000zł netto za 165 godzin (15 dni pracujących).
Możliwość nadgodzin (dodatkowo lepiej płatnych).
Praca w systemie dwuzmianowym: 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00.
Dodatki zmianowe, dodatki za obecność w pracy, urlop (20 dni), możliwość pracy w nadgodzinach.
Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy.

 Kontakt:
+48 570 935 868

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: [email protected] w tytule: Pracownik produkcji-Czechy Kurim
Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).